BAŞKAN ÖZLÜ’DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

24 Kasım 2020
Ülkemizin her karışında fedakarca görevlerini yerine getiren, bizlere ilham veren, bugünlerimizin ve geleceğimizin mimarı tüm öğretmenlerimize sevgi ve saygılarımızla..
24 Kasım #ÖğretmenlerGünü kutlu olsun.
Geleceğin mimarı, sevginin, fedakârlığın en somut örneği ve Peygamber mesleği olan öğretmenlere şükranlarını sunarak emeklerinin karşılığının asla ödenmeyeceğini belirten Başkan Özlü şu ifadelere yer verdi.
“Öğretmenlerimiz; eğitim -öğretimin yanı sıra çocuklarımızın tüm hayatlarını şekillendirecek kişiliğin belirlenmesinde, hayata dair kanaatlerinin düşüncelerinin oluşmasında, geleceğin inşasında büyük emekleri olan örnek insanlardır.
Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak için yüksek ideallere sahip, güç şartlar altında Anadolu’nun her köşesinde ayrıca içinde bulunduğumuz salgın hastalık sebebiyle evlerinde uzaktan eğitim adı altında görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan, özveri, sabır ve emek harcayan siz değerli öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli olan ve görevine devam eden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en kalbi duygularımla kutluyorum”.
https://duzce.bel.tr/