DÜZCE BELKA A.Ş.

Amacımız:
Stratejik Yönetim

İşe Alım
Performans Yönetimi
Personel Yönetimi

Düzce Belediyesi iştiraki şirket olan İntaş İnşaat Nakliyat Turizm Taahhüt ve Sanayi Anonim Şirketi, 17.05.2000 tarih ve 5047 sayılı Ticaret Sicili Gazetesinde yayınlanarak faaliyetine başlamıştır. 07.08.2019 tarih ve 9885 sayılı Ticaret Sicili Gazetesinde yayınlanarak Düzce BelKA A.Ş. İnsan Kaynakları İhtisas Şirketi olarak faaliyetine devam etmektedir.

Düzce Belediyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere faaliyet sürdüren, 696 sayılı KHK ile şirketimize geçişi yapılan 800’ün üzerinde çalışanı bünyesinde bulunduran şirketimiz, şehrimizin istihdam sorununun çözümü noktasında da önemli çalışmalar yürütmektedir.

Şirketimizin yeni yönetim anlayışının anahtar kavramı “Stratejik Yönetim” olarak belirlenmiştir. Her şeyin çok hızlı değiştiği bir dünyada profesyonel yönetim anlayışımızı koruyarak var olabilmek ancak stratejik yönetim sayesinde olacaktır. Bu çerçevede; kuruluşumuzun politika oluşturma kapasitelerinin artırılması,  mali yönetimin iyileştirilmesi, çalışma performansının izlenmesi ve hesap verme sorumluluğunun değerlendirilmesinde stratejik yönetim uygulamaları temel prensip olarak kabul edilmiştir.

Şeffaf ve hesap verilebilirlik ilkeleri doğrultusunda Düzce BelKA A.Ş. misyonuna, vizyonuna, çalışmalarında temel aldığı değerlere, amaçlarına, hedeflerine ve uygulayacağı stratejilerine ilişkin bilgilenmelerinin şeffaf ve uygulanabilir olması amaçlanmıştır.

İnsan kaynağının bir şirketin tüm çalışanlarının, bilgi, deneyim, yetenek, karakter ve performanslarıyla beraber ortaya koydukları tüm işlerin toplamı olduğunun bilinci ile bu kaynağın en verimli şekilde kullanabilmesi sürecini optimize ediyoruz.

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-blog-34-1280x1280.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
KURUMSAL BİLGİLER
Düzce Belka İnsan Kaynakları A.Ş.
ADRES
Çiftepınarlar Mahallesi Konuralp Ali Hamza Sokak
Düzce Belediyesi Ek Binası No: 18 Merkez / DÜZCE
VERGİ DAİRESİ - VERGİ NO
Düzce Vergi Dairesi - V.N.: 478 018 3359
MERSİS NO:
Mersis No: 0-4780-1833-59000019