Haberler

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/5954-kar-1280x640.jpg

Düzce’de beklenen kar yağışı dün akşam saatleri itibariyle başladı. Teyakkuz halinde bekleyen Düzce Belediyesi, karla mücadele ekipleri ile birlikte Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de sahaya inerek küreme çalışmalarını yerinde inceledi. 

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2021/12/5677-haberr_2.jpg

Düzce BelKA İnsan Kaynakları A.Ş., Düzce Valiliği, İŞKUR ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında 27 Aralık 2019 tarihinde dezavantajlı kesimlerin istihdama kazandırılmaları adına kurulan İş Kulübü, ikinci yaşını kutluyor.

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2021/12/5610-ziyaret_2.jpg

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sabahın erken saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Mesai öncesi fedakâr personele moral veren Başkan Özlü sorun ve isteklerini de dinledi.

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2021/12/5547-kiyfaet-1280x640.jpg

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sahada aktif çalışan, vatandaşla birebir iletişim halinde olan saha personelinin yeni kıyafetlerini tanıttı. Düzce Belediyesi saha personelleri artık yazlık ve kışlık olarak tasarlanan tek tip kıyafetlerle Düzce’ye hizmet verecek.

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2021/12/5441-egitim_2-1.jpg

Düzce Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği ile sürdürdüğü eğitim seminerleriyle personel hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, BELKA A.Ş. personeline yönelik İş Sözleşmeleri konusunda eğitim verildi. Düzce Belediyesi, vatandaş odaklı belediyecilik çalışmalarının işlerliğinin sağlanmasının yanı sıra hizmet içi eğitimlerle de hizmet kalitesinin artırılarak, yüksek verimlilik konusunda çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2021/12/5434-is-kulubu_2.jpg

Düzce Belediyesi BELKA bünyesinde açılan İş Kulübü, İşkur Engelli İş Koçluğu ile birlikte 3 Aralık Engelliler gününde mesleki eğitim ve hibe desteği projeleri konusunda tanıtım ve bilgi paylaşımı programı gerçekleştirdi.

https://duzcebelka.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/4962-ic-kontrol_2.jpg

Düzce Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği ile gerçekleştirdiği eğitim seminerleriyle personel hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik seminerler sürüyor. Düzce Belediyesi, 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu çerçevesinde uygulanmakta olan İç Kontrol Standartlarına yönelik başlattığı çalışma ile belediye birim müdürlükleri tarafından görevlendirilen personellerine yönelik eğitim düzenledi.