MESAİ ÖNCESİ SÜRPRİZ ZİYARET

23 Aralık 2021

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sabahın erken saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne sürpriz bir  ziyaret gerçekleştirdi. Mesai öncesi fedakâr personele moral veren Başkan Özlü sorun ve isteklerini de dinledi. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Temizlik İşleri Müdürlüğü saha personeli ile sabahın ilk ışıklarında mesai öncesi sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Sabah 06:00’da mesai öncesi görev dağılımlarının yapıldığı ofiste saha personeli ziyaretine Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer’in de eşlik etti.

“SİZLER DÜZCE İÇİN ÇOK KIYMETLİSİNİZ”
Sabah çorbalarını temizlik işçileri ile birlikte içerek onları tek tek dinleyen Başkan Özlü, her zaman yanlarında olduğunu kaydederek; “Temizlik personellerimizin görevlerinin çok zor olduğunun farkındayız. Kendilerinin işlerini kolaylaştırmak için ekipmanlarımızı istekleri doğrultusunda yeniliyoruz. Zaman zaman da bir araya gelerek taleplerini dinleme fırsatı buluyoruz. Bu sabah da mesai öncesinde biraraya gelerek kendileri ile sohbet ettik. Zorlu kış şartlarında çalışan fedakâr personelimizin her zaman yanındayız. Vatandaşlarımızdan da isteğimiz var. Lütfen çevremizi temiz tutalım personellerimize yardımcı olalım. Araç sürücülerimiz de çöp konteynerlerinin bulunduğu bölümlere araçlarını bırakmasınlar. Bu gibi durumlar bizim saha personelimizi olumsuz etkiliyor” şeklinde konuştu

.